Pracovní pozice

Nabídka práce

QUALITY ENGINEER TPC

Oblast
Zlínský kraj, Uherské Hradiště
Pracovní vztah
Plný úvazek
Mzda
35.000-45.000,- Kč/měsíc+bonusy
Obor
Strojírenství
Vzdělání
Vysokoškolské
Kontaktní osoba
Bc. Dagmar Čechmánková

Popis nabízené práce

Pracovní náplň:

* Vytváření, revize a řízení dokumentů kvality, včetně FMEA

* Aplikace a udržování systémů kvality

* Dohled nad prováděním QC kontrol

* Provádění interních auditů

* Sledování specifických požadavků zákazníků ( CSR )

* Řešení reklamací ( interních, externích, vypracovávání 8D reportů )

* Vyhodnocování ukazatelů kvality ( ppm, passrate, KPI )

* Oprávnění k zastavení produkce

* Spolupráce při vyhodnocování kvalifikací

* Příprava PPAP a FAI, příprava na zákaznické audity, řešení NCR ve výrobě

Zodpovědnost za:

* Dodržování principů kvality ve výrobním procesu dle ISO normy

* Ukazatele kvality a jejich vyhodnocení

* Přípravu, provádění, vyhodnocování a prezentaci výsledků interních auditů

* Projednávání nalezených nedostatků a kontrolu jejich odstranění

* Reportování výsledků kvality

Požadavky

Vzdělání:

* VŠ technického směru

Požadujeme:

* Znalost principů a procesů QMS - 1

* praxe na pozici ve výrobní společnosti

Anglický jazyk - pokročilý

* Důslednost, pečlivost, Komunikativní schopnosti

* Znalost práce na PC

* Relevantní znalost ISO/IATF 16949, ISO/TS 22163, FMEA, MSA, APQP, PPAP, analytických a statistických metod a dalších interně nebo zákazníkem požadovaných norem a metodik v rozmezí definovaném interní dokumentací

Benefity

* měsíční plat 35.000-45.000,- Kč/měsíc

* výplata měsíčních bonusů

* roční odměny

* závodní stravování

Další informace

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE EU 2016/679 - GDPR

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU)2016/679, a to pro účely zaměstnání formou dočasného přidělení k uživateli či zprostředkování práce společností Callis Inter s.r.o., se sídlem Vodičkova 791/41, Praha 1, které je platné s účinností od 25. 5. 2018.

Beru na vědomí, že údaje jsou uloženy a zpracovávány v personální databázi společnosti Callis inter s.r.o. v elektronické či fyzické podobě a mohou být přenositelné a zpřístupněné v nezbytně nutné míře jednak oprávněným zaměstnancům společnosti Callis inter s.r.o., zpracovatelům osobních údajů (daňový poradce, IT servis, právnické služby, uživatel), stejně tak i potencionálním zaměstnavatelům s cílem zvýšení mé šance na mé uplatnění v budoucnu na pracovní pozice, které odpovídají mnou poptávané práci, stejně tak i pozice, které jsou nad rámec výběrového řízení či zákonným složkám dle platné legislativy v souladu s GDPR "O ochraně osobních údajů"a ve znění pozdějších předpisů. Souhlas se zpracováním osobních údajů společností uděluji na dobu 5 let a mohu jej kdykoli písemně odvolat.

Osobními údaji sloužícími pro naplnění účelu zpracování rozumím jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, pohlaví rodinný stav, občanství, fotografie, IP adresa, telefon, email, číslo bankovního účtu, lokalizační údaje, osobní údaje dětí, souhlas rodiče, potvrzení o studiu mém, dětí, zdravotní stav včetně zdravotních omezení, pracovní neschopnosti, psychologické testy, soudní řízení, exekuce, převzetí formuláře na lékařskou prohlídku dle zákoníku práce, scan kartičky zdravotního pojištění, potravinářský či jiný potřebný odborný průkaz a další nezbytné osobní údaje nutné pro zpracování dle GDPR.

Současně pokud písemně požádám společnost, mám právo v souladu s platnou právní ústavou na poskytnutí informací o osobních údajích o mně zpracovávaných, jejich účelu, povaze, příjemcích těchto údajů, jakož i dalších práv dle (EU)2016/679. Mám právo na přístup k mým osobním údajům (jejich doplnění, opravy údajů, možnosti obrátit se na ÚOOÚ, práva být zapomenut, na výmaz) a že poskytnutí mých osobních údajů je dobrovolné, bez nátlaku a je poskytnuto za výše uvedenými účely právnické osobě správce Callis inter s.r.o..

Kontakt

Praha, Vodičkova 791/41, 110 00
Zlín, Vavrečkova 5262, 760 01
Nový Jičín, Žižkova 6, 741 01

Volejte

Napište nám

Sídlo Praha

Callis Inter s. r. o.
Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
+420 224 152 109
callis.interpha@zln.cz

Pobočka Zlín

Vavrečkova 5262 (areál Svit, budova 23)
760 01 Zlín
+420 731 504 664
callis.inter@zln.cz

Pobočka Nový Jičín

Žižkova 6
741 01 Nový Jičín
+420 604 227 371
callis@zln.cz